Ing. Katarína Kyman Haruštiaková

O mne

Volám sa Katarína Kyman Haruštiaková. Som interiérová dizajnérka. Navrhujem a realizujem interiéry pre ľudí, ktorí chcú mať esteticky a funkčne zariadené bývanie. Dizajn je moja srdcová záležitosť.

Tejto profesii sa venujem už 15 rokov. Svoje znalosti z oblasti architektúry, dizajnu a umenia aplikujem do praxe. Klientom nenavrhujem len interiér ale tvorím pre nich jedinečný interiér, ich domov.

V prípade, že zvažujete rekonštrukciu vášho bývania alebo potrebujete zariadiť vaše nové bývanie neváhajte využiť moje služby.

Nielen, že sledujem nové trendy ale snažím sa tvoriť estetický a funkčný dizajn. Spolupráca so mnou vám prinesie rôzne benefity. Prinesiem do projektu množstvo dizajnových a praktických rád, navrhnem pre vás interiér, ktorý bude reflektovať váš životný štýl a vaše potreby.

Ak túžite po štýlovom interiéri a nemáte čas si ho realizovať, nepúšťajte sa do zariaďovania sami. Vytvorím pre Vás dizajn a projektovú dokumentáciu tak, aby ste si bez stresu vychutnali vaše nové bývanie.

Vaše predstavy zhmotním do krásneho interiéru. Predstavte si aké príjemné môže byť, že vás odbremením od starostí a stresu, ktoré sú spojené s projektovaním Vášho nového bývania.

 

O mne 1

Moja profesia je veľmi všestranne zameraná profesia, ktorá si vyžaduje použitie kreatívnych, estetických a technických riešení. Nielenže sledujem nové trendy ale snažím sa tvoriť estetický a funkčný dizajn. Spolupráca so mnou vám prinesie rôzne benefity.

 

O mne 2

Ak zveríte do mojich rúk dizajn vašej domácnosti môže to priniesť ešte ohromujúcejší výsledok, než ste pôvodne očakávali.

 

O mne 3

Napíšte mi správu!

Súhlas

13 + 15 =

O mne 4