Kúzlo farieb v interiéri

Kúzlo farieb v interiéri 1

Dizajn a realizácia:  Ing. Katarína Kyman Haruštiaková

Fotografie: Katarína Kincelová, Miro Trimaj

Dodávateľ:

Kúzlo farieb v interiéri 2
Kúzlo farieb v interiéri 3

Ak si vyberiete správne farby do vášho interiéru budete sa v ňom cítiť lepšie. Kombinácia farieb môže ovplyvniť náš život a celkové prostredie v ktorom žijeme.

Fúzia materiálov, vzorov, farieb v tomto interiéri vyzerá neuveriteľne energicky.

Majiteľ domu je milovníkom dizajnu. To je vidieť už na prvý pohľad. Interiér som tvorila pre náročného klienta, ktorý si potrpí na originalitu. Je vyznávačom feng šuej, preto zadanie investora  bolo vytvoriť interiér podľa princípov čínskeho umenia feng šuej.

Jedná sa  trojposchodový rodinný dom v radovej zástavbe a v čase keď sme sa do návrhu pustili bola výstavba úplne na začiatku. Podľa vypracovanej dispozície a feng šuej som mohla projekt domu ešte pozmeniť a všetko prispôsobiť. Predstava o modernom a nadčasovom interiéri, ktorý chcel klient vytvoriť bola našou spoločnou.

Každej miestnosti v dome som venovala špeciálnu pozornosť. Od výberu podlahy, tapiet, cez svietidlá, závesy až po návrh nábytku na mieru. Špeciálne ma teší vzhľad hlavnej kúpeľne.

Originálna potlač skla za vaňou je veľmi osobitým prvkom a je celkom zrejmé, že nie pre každého. Pri návrhoch som perfekcionistka. Snažila som sa vytvoriť interiér, ktorý svojim vzhľadom niečo napovie o majiteľovi.

Interiér bol uverejnený v magazíne Evita  – december 2017,  v časti bývajme krajšie s Evitou.

Stavím sa, že sa vám to páči, ak ste sa dostali až sem...

Napíšte mi a dohodnite si konzultáciu!