Pánsky vintage

Pánsky vintage 1

Dizajn a realizácia:  Ing. Katarína Kyman Haruštiaková

Fotografie:Miro Pochyba

Dovávateľ: 

Pánsky vintage 2
Pánsky vintage 3

Klient vlastnil dom pár rokov, interiér mal zariadený v zemitých tónoch v anglickom štýle, perfektne zladený avšak bez farebných akcentov, troška nudný.

Po čase sa mu interiér zovšednel natoľko, že mal obrovské nutkanie k redesignu celého interiéru domu. Túžil po farbách a akcentoch, po prírodnom dreve, ktorým sa chcel obklopiť.

Mal chuť pracovať s rôznymi materiálmi a povrchmi. Interiér sme realizovali na dve etapy. Naša spolupráca začala návrhom spálne a novej herne – detskej izby pre dvoch synov.

Klient je milovník tapiet ale hlavne z praktického dôvodu. Obrovské výhody má pre neho ich odolnosť pri hrách a pohybe detí po dome. Jeho prvá požiadavka bola jasná.

Všade tapety – úplne všade. Spálňu žiadal navrhnúť v námorníckom duchu. Posteľ na mieru už mal vybratú pričom sme konzultovali výšku čela, farbu a prešívanie látky.

Výrazné čelo postele je umiestnené na pozadí z tapety na mieru. Námet som vybrala z množstva obrázkov vo fotobanke. Táto fotka je vytlačená na vliesovom papieri a fototapeta je na svete.

Zvyšok spálne je zariadený originálnym nábytkom zn. Kare design. Detská herňa je na najvyššom poschodí domu.

Majiteľ mi v dizajne nechal voľnú ruku. Indíciou mi boli vek a povaha jeho detí, dvoch chlapcov.

Realizácia bola uverejnená v časopise Pekné bývanie 10/2020.

Stavím sa, že sa vám to páči, ak ste sa dostali až sem...

Napíšte mi a dohodnite si konzultáciu!