Posuvné dvere v plnej kráse

Posuvné dvere v plnej kráse 1

Dizajn a realizácia:  Ing. Katarína Kyman Haruštiaková

Fotografie:Miro Pochyba

Dodávateľ: 

Posuvné dvere v plnej kráse 2
Posuvné dvere v plnej kráse 3

Tento návrh a realizácia interiéru obývačky boli dôsledkom toho, že klienti potrebovali výmenu kompletnej podlahovej krytiny v dome.

Pôvodná plávajúca laminátová podlaha mala najlepšie časy za sebou, na veľa miestach bola poškodená a namáhaná natoľko, že sa prehýbala a praskala.

Po tom, čo klienti objavili u dodávateľa masívnu dubovú trojvrstvovú podlahu bola to láska na prvý pohľad. Bol to taký základ. Veľmi dôležitým krokom pri zariaďovaní interiéru je správny výber podlahy.

Ostatné zariadenie bolo predmetom návrhu. Aby sa obývacia miestnosť dala uzatvoriť, najlepšie do priestoru sedeli posuvné dvere.

Krásne veľké dverné krídlo ako také nepopísané plátno, tak som to vnímala ja. Videla som ich ako dominantný kúsok. Spojil sa tu dobrý nápad a remeselná zručnosť stolára. Vznikol skutočne unikátny kúsok, ako obraz na stene.

Televízna zostava na plnú šírku miestnosti, pôsobí tak ľahúčko a minimalisticky. Zároveň poskytuje dostatok úložného priestoru. Celkový interiér obývačky je veľmi vzdušný a útulný.

Stavím sa, že sa vám to páči, ak ste sa dostali až sem...

Napíšte mi a dohodnite si konzultáciu!